/ Pergola EVA

Je elegantná, dostatočne robustná, vybavená technológiami a pritom tak lacná. Nič nepoteší vašu peňaženku a terasu viac ako táto pergola.

Pergola EVA je obľúbené riešenie s posuvnou strechou. Je odolná voči vode a hodí sa aj do oblastí s vrtošivým počasím. Strecha je zatemňujúca, neprehrieva sa a dokonale vás ochráni pred slnkom. Večer, keď vám bude svetlo zasa chýbať, stačí stlačiť vypínač. Do strechy si totiž môžete nechať integrovať LED osvetlenie. Nad hlavou vám nebudú žiariť iba hviezdy, ale aj romantické stropné svetielka.

Strecha pergoly je plne posuvná a umožní vám regulovať si množstvo svetla na terase. Po stiahnutí sa celá skryje pod ochrannú striešku. Stojky pergoly tvoria profily v rozmere až 80 x 95 mm, čo zabezpečuje veľkú odolnosť voči vetru. Dajú sa inštalovať na pripravený betónový základ. Pergola je kotvená k stene domu, strecha je v sklone 6-30 stupňov, podľa rozmeru. Pri daždi voda pretečie do žľabu a cez stĺpy mimo terasu. Stačí ju naozaj iba postaviť a užívať si čas na terase.

Motor a diaľkové ovládanie značky Somfy v cene.

Krycia strieška a predný žľab v cene.

Pergola značky SUNTECH priamo do tureckého výrobcu.
Cena od 4.519 € (s DPH a bez montáže)

/ Vypočítajte si cenu pergoly

Vyberte si typ pergoly, zadajte želané rozmery, farbu aj doplnky, ktoré má pergola obsahovať, a naša kalkulačka vám vypočíta celkovú výšku nákladov.

KROK 1: Zadajte rozmer

Rozmery:
( v cm )
X

KROK 2: Vypočítajte cenu

Typ pergoly podľa vašich rozmerov:
Max. rozmer: Najbližší rozmer, vami zadanému:

Pergola

Montáž Montujeme po celom Slovensku!

Spolu

s DPH

/ Máte otázky? Poradíme Vám!

nahrať súbor
Prihláste sa k odberu Newslettera A dostávajte pravidelné novinky o dobrých pergolách priamo do mailu.
odoslať