/ Bioklimatická pergola ETERIA

Bioklimatika Eteria: jednoduchá a praktická

Názov ručne naklápateľnej pergoly s logom Corradi pochádza z tejto legendy starovekého Grécka, ktorá si zo svojej mytologickej inšpirácie zachováva lineárnosť foriem a vznešenosť koreňov. Eteria, dcéra Slnka a Oceanine Nymph Climene, sa so svojimi sestrami premenila na topoľ s kôrou posiatou drahokamami jantáru.
Eteria, ktorá je súčasťou rodiny bioklimatických pergol, zdieľa s ostatnými konštrukciami rovnakého typu hliníkovú konštrukciu s nastaviteľnými lamelami, ktoré vám umožňujú nastaviť množstvo vzduchu a svetla vo vnútri podľa potreby.

Pohyb lamiel, ktoré je možné otáčať až o 120 °, je úplne manuálny, a preto Eteria nepotrebuje elektrické napájanie.Vyrába sa v dvoch rozmeroch, voliteľná je farba konštrukcie. Ploché lamely navyše výrazne prispievajú k minimalizmu objemov, vďaka čomu sú aj pri úplnom otvorení viditeľné len čiastočne, pre autentický a zásadný estetický výsledok. Ľahká konštrukcia Eterie zvýrazňuje jej štíhlu líniu. Eteria je odolná aj voči vode, ktorá je smerovaná do integrovaného odkvapu v trámoch a v stĺpoch. Vďaka svojej povrchovej úprave je ideálna aj do morského podnebia, kde sa pri správnej údržbe nebojí soli a atmosférických vplyvov. Prečo si nedopriať na naše podmienky nadštandard? S Eteriou si viete vychutnať výhľad na more, jazero či bazén alebo okolitú krajinu či už s prírodným alebo mestským kontextom.
Cena od 7.584 € (s DPH a bez montáže)

/ Vypočítajte si cenu pergoly

Vyberte si typ pergoly, zadajte želané rozmery, farbu aj doplnky, ktoré má pergola obsahovať, a naša kalkulačka vám vypočíta celkovú výšku nákladov.

KROK Zadajte rozmer

KROK Vypočítajte cenu

Typ pergoly podľa vašich rozmerov:
Max. rozmer: Najbližší rozmer, vami zadanému:

Pergola

Montáž Montujeme po celom Slovensku!

Spolu

s DPH

/ Máte otázky? Poradíme Vám!

Matúš Dančík
Matúš Dančík
Žilina
+421 917 369 632
info@dobrepergoly.sk
nahrať súbor
Prihláste sa k odberu Newslettera A dostávajte pravidelné novinky o dobrých pergolách priamo do mailu.
odoslať