/ Bioklimatická pergola LAMELINO

Pergola LAMELINO je lamelová bioklimatická pergola, novinka z dielne českej firmy Climax. Určená je pre terasy rodinných domov.

Štandardné jedno-modulové prevedenie je v rozmere do 420x605 cm. Pre väčšie terasy je možné dva moduly spojiť (bez zdvojenia stĺpov). Pergola je odolná dažďu i vetru certifikáciou. Základ tvorí pevná konštrukcia so stĺpmi 150x150 mm a periférnym profilom o výške 220 mm s integrovaným odtokovým systémom s rúrkovým zvodom, ktorý znižuje hluk pri daždi. Lamely prierezu 30x220 mm sú natáčané 24V motorom, ktorý je riadený jednotkou Somfy a diaľkovým ovládačom.

Samozrejmosťou sú voliteľné senzory slnko + vietor + dážď. Pri príjemnom posedení v letných večeroch oceníte aj integrované osvetlenie v lamelách alebo perimetri konštrukcie. V jeseni naopak poslúžia pred vetrom a dažďom aj bočné screenové rolety alebo posuvné zasklenie.

Pergolu LAMELINO je možné inštalovať ako samostatne stojacu alebo s montážou k stene objektu. Ide o nový, moderný typ pergoly, ktorý splní vaše očakávania a spríjemní chvíle strávené na terase.
Cena od 6.780 € (s DPH a bez montáže)

/ Vypočítajte si cenu pergoly

Vyberte si typ pergoly, zadajte želané rozmery, farbu aj doplnky, ktoré má pergola obsahovať, a naša kalkulačka vám vypočíta celkovú výšku nákladov.

KROK Zadajte rozmer

Rozmery:
( v cm )
X

KROK Vypočítajte cenu

Typ pergoly podľa vašich rozmerov:
Max. rozmer: Najbližší rozmer, vami zadanému:

Pergola

Montáž Montujeme po celom Slovensku!

Spolu

s DPH

/ Máte otázky? Poradíme Vám!

Matúš Dančík
Matúš Dančík
Žilina
+421 917 369 632
info@dobrepergoly.sk
nahrať súbor
Prihláste sa k odberu Newslettera A dostávajte pravidelné novinky o dobrých pergolách priamo do mailu.
odoslať